What’s included?
- Free set of Pyramid Baglama Saz strings
- Free set of 10x Saz Picks
- Free Soft case
$799.00 Original price was: $799.00.$649.00Current price is: $649.00.
In stock
| Bowl Wood | Juniper |
| Frets | 19 |
| Pegs | Ebony |
| Length | 99cm |
| Bridge to nut | 69cm |
| Bowl width | 23.5cm |
| Bowl length | 40.5cm |
| Bowl depth | 25cm |
| Neck | Beach + Mahogany |
| Top | Spruce |
In stock